ТМ Чемпіон
Перемога смаку

Напишіть Нам

iм'я

компанія

телефон

e-mail

повідомлення

Відправити
33009, м. Рівне,
пров. Робітничий, 5

тел. +38 (0362) 682615

Чемпіон серед овочевої консервації

Уміле використання безцінних багатств природи, втілення у виробництві сучасних технологій, що дозволяють максимально зберегти усі корисні речовини, вітаміни та мінерали кожного свіжого овоча чи фрукта, у поєднанні із творчим підходом до створення рецептів та прагненням до збереження давніх традицій – ось основні принципи діяльності компанії „ВПК-Україна”, яка виробляє продукцію під торговою маркою „Чемпіон”. Адже усі ці фактори є особливо важливими для кожного споживача у вирі мінливості та динамічності сучасного життя.

 Вже відома торгова марка з’явилася на вітчизняному ринку ще в 2002 році і продовжує впевнено утримувати лідируючі позиції серед національних виробників, пропонуючи споживачеві найсмачнішу і найкориснішу продукцію плодоовочевої та фруктової консервації, оливи, а також широкий спектр елітних круп, зокрема, нової серії у пакетиках для варки.

„Чемпіон” – це щедрі дари природи, які ретельно вирощуються і дбайливо обробляються саме для Вас. У сонячному українському Закарпатті культивуються червонобокі помідори, зелений горошок та цукрова кукурудза, червоний перець та смачнющі баклажани, хрусткі огірочки та кабачки. Спекотні тропічні країни дарують смачнющі ананаси, персики, мандарини, полуниці та  неперевершені екзотичні фрукти – лічі, манго, папаю, ківі, рамбутан, оригінальні тропік коктейлі.

Найкращі дарунки природи дбайливо вирощуються і обробляються спеціально для Вас. Завдяки торговій марці „Чемпіон”, шанувальники доброї та корисної їжі щодня можуть знайти свою улюблену продукцію на полицях магазинів майже усіх міст та сіл України. До того ж, широкий спектр наших товарів дозволяє кожній людині знайти будь-який продукт на свій смак. Турбуючись про прихильників екзотики, ТМ «Чемпіон» випускає потужну лінійку фруктів, а для шанувальників традиційних смаків ми готуємо неперевершені овочеві консервації. Для того, щоб тішити Вас екстравагантними смаками, в сонячній Іспанії вирощуються найкращі оливки та маслини, а в країні Східної філософії – Китаї, добірні шампіньйони, для яких торгова марка «Чемпіон» виготовляє унікальні маринади.  

Усі овочі та фрукти ТМ „Чемпіон” вирощуються на екологічно чистій території. Перш ніж потрапити до банки, вони проходять спеціальний ручний відбір та суворий контроль на якість та розмір. У банку потрапляють лише найкращі. Наша продукція корисна та зручна тим, що може вживатися як окрема готова страва, так і допомагає любителям куховарити у приготуванні різноманітних страв.

Всі маринади та сиропи ТМ „Чемпіон” готуються за традиційними для українців старовинними домашніми, або ж смачними новітніми, рецептами, а оптимально підібрані спеції та прянощі надають консервації неповторного пікантного смаку та приємного аромату. З турботою про Ваше здоров`я торгова марка «Чемпіон» знизила кількість цукру у всій фруктовій консервації. Саме тому нашій продукції надають перевагу більшість українських споживачів.

Наша компанія обіцяє і надалі докладати усіх зусиль для вдосконалення та розширення асортименту ТМ „Чемпіон”, щоб і надалі тішити споживачів смачними та корисними стравами.

home search mail
Design by LogoStudio